#filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} پاورپوینت فرسودگی شغلی پاورپوینت  فرسودگی شغلی        63اسلاید همراه باتصویر مقدمه — گاهی اوقات آدمی بر اثر فشار کاری زیاد دچار احساس خستگی شدید، سرخوردگی، درماندگی، استرس و … می‌شود.   — حالتی که انسان را از همه چیز حتی زنده بودن، بیزار می‌کند.    آیا شما هم چنین احساسی را تجربه کرد ه اید؟   کدام مورد را تجربه کرده ايد احساس می کنم که از نظر عاطفی از کارم خسته شده ام. احساس می کنم که در پایان کار روزانه از کار افتاده شده ام. صبح که از خواب بر می خیزم از اینکه مجبورم روز دیگری کار کنم احساس خستگی شدید می کنم. احساس می کنم سر و کار داشتن با مراجعان در تمام روز بر من فشار می آورد. احساس می کنم که کار مرا از پا در آورده است. از شغلم احساس ناکامی می کنم. احساس می کنم در شغ ل م سخت کوش هستم. کارکردن مستقیم با مراجعان باعث استرس برای من میشود .     . دریافت فایل

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مناسبتها John کویر رایانه world_news حقوق و اجتماع Oosman Brad تهیه طرح های توجیهی فنی- اقتصادی کافه اطلاعات زعفران ایران